Garanti ve İade Şartları

CCTV Depo Güvenlik Teknolojileri A.Ş www.cctvdepo.com sitesi üzerinden sadece bayilere satış yapmaktadır. Burada bayi ile kastedilen güvenlik sistemlerinin ticaretini (alım satımını) yapan tüccarlardır. Bahsi geçen site üzerinden nihayi tüketicilere satış yapılmamaktadır, aksi satış sözleşmesine de aykırıdır. Bu bağlamda iptal / iade şartlarımız aşağıdaki gibidir:

1)  Sipariş iptallerinde ürün depodan çıkmadı veya kargoya teslim edilmedi ise hiçbir sebep göstermeksizin bayi siparişi iptal edip ödeme iadesi talep edebilir. Kredi kartı ile ödeme yapıldı ise de kredi kartı çekim işlemi aynı iş günü içerisinde iptal edilir, değil ise kredi kartına iade yapılır.

2) Depodan teslim edilen veya kargoya teslim edilmiş ürünlerin herhangi bir sebep ile sonradan iadesi yapılmak istenildiğinde aşağıdaki şartları karşılaması durumunda iade faturası ile birlikte ürünlerin iadesi kabul edilir ancak ödeme iadesi yapılmaz. Yapılan ödeme sonraki siparişlerde kullanmak üzere cari hesapta alacak bakiyesi olarak kalır. İade şartları aşağıdaki gibidir:

2.1) İade edilmek istenilen ürünlerin çalışır vaziyette olması gerekmektedir.
2.2) İade edilmek istenilen ürünlerin üzerinde her hangi bir çizik, darbe v.s. olmaması gerekir.
2.3) İade edilmek istenilen ürünler satış faturası üzerindeki tarihten itibaren 15 takvim günü içerisinde iade edilmelidir. Bu süreyi aşması halinde diğer şartları karşılasa dahi iade kabul edilmeyecektir.
 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır