Hakkımızda

cctvdepo.com 2004 yılında kurulmuş, güvenlik sektörün en eski ve en köklü B2B e-ticaret sitesidir. Güvenlik sektöründe 20 yılı aşan tecrübeye sahip bir ekip tarafından kurulmuş firmamız SECUZI ve TİRENZO markalı ürünlerin üreticisi ve ithalatçısıdır. Web sitemizde ürün fiyatlarını görmek ve alışveriş yapabilmek için bayi başvuru formunu doldurmanız ve mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetleri tarafından bayiliğinizin onaylanması gerekmektedir. 365 gün gece 24:00 a kadar telefon, whatsapp ve web sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon ve Whatsapp: 0850 303 0317

Müşteri Temsilcisi

Telefon & Whatsapp

E-Posta Adresi

Asuman Özüdoğru 0505 018 34 32 asuman@cctvdepo.com
Mehmet Sağlam 0553 090 98 31 mehmet@cctvdepo.com
Mert Yıldız 0553 966 98 32 mert@cctvdepo.com
Volkan Alçevik 0553 089 57 33 volkan@cctvdepo.com
Şahin Elektrik 0535 973 65 19 sahin@cctvdepo.com
Sait Osanmaz 0535 973 65 21 sait@cctvdepo.com
Tolga Topraklı 0533 271 60 12 tolga@cctvdepo.com
Nihal Civandağ 0533 272 60 12 nihal@cctvdepo.com
Taksit Oranları
Banka Hesap Numaralarımız: (Hesap Sahibi: CCTVDEPO Güvenlik Teknolojileri A.Ş.)
Banka Adı Hesap No IBAN Numarası
Garanti Bankası TL 346 - 6292430 TR98 0006 2000 3460 0006 2924 30
Akbank TL 0633 - 0101847 TR98 0004 6006 3388 8000 1018 47


Döviz kurumuz her saat başı doviz.com adresinden güncellenmektedir.
Döviz cinsinden fiyatlandırılan ürünlerde fatura tarihindeki kur kullanılır.
Tek çekim ödemelerde %2, nakit/havale ödemelerde %4 iskonto yapılır.

Genel Merkez: Hürriyet Mh Güngören Sk 4b Bahçelievler - İstanbul
Perpa CepDepo: Perpa Tic Mer B Blok K:8 No:836 Şişli - İstanbul

Belgelerimiz:  
Marka Tescil Hizmet Yeterlilik

 

Arızalı ve İade ürün gönderilerinizi Genel Merkez e göndermeniz veya
getirmeniz gerekmektedir. CepDepo larda teknik personel bulunmamaktadır.

Arızalı gönderilerinizi karşı ödemeli olarak gönerebilirsiniz, bakım onarım
sonrasında karşı ödemeli olarak size geri gönderilecektir.

Yetkili Servis Bilgileri:
Servis Adı: Frekans Dijital Uydu Sistemleri - Ahmet Gün
Vergi Dairesi: ERCİYES - 18245395614
HYB Belge No: 38-HYB-2674
Telefon: 0352 373088
Adres: HUNAT MH. UÇAK SK.DÜNYA İŞMERKEZİ - NO:21 / Melikgazi - Kayseri

Site Güvenliği:
1) Sitemizde uçtan uca güvenlik Comodo Secure SSL ile sağlanmaktadır
2) SSL Sertifikası CCTVDEPO Güv Tek A:Ş. adına kayıtlı EV SSL dir.
3) Kredi kartı gibi hassas bilgiler sunucularımzda asla saklanmaz.
4) Sitemiz T.C. Ticaret Bakanlığı bilgi sistemi ETBİS e kayıtlı firmadır.
5) Sitemiz hosting firmaları tarafından değil, kendi özel sunucularımızda, sadece yöneticilerimizin erişim yetkisindedir.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Array ( [act] => showPage [ID] => 12 [name] => hakkimizda [orderBy] => [t] => b8d08965c4 )