32 Kanal 8MP H.265+ NVR

  • Stok :106 (Perpa: 0 / Merkez: 0)
  • Marka: SECUZI
  • Ürün Kodu :SZDN-5032-E2

Giriş Yapın TL (KDV DAHİL) | Nakit/Havale: Giriş Yapın

Yeni nesil H.265+ Tak & Çalışıtır NVR

Secuzi NVR ve IP Kamerayı çalıştırmak için tek yapmanız gereken her ikisinin de fişini takmak.
Tek bir tuşa basmadan hatta mouse bile takmadan kayıt cihazı ağ üzerindeki tüm kameralar IP adresi verip ekler ve görüntüyü ekrana verir.
Daha sonra kamera mı eklemeniz gerekti? Sadece fişini takın, o da ekrana otomatik gelecektir.

► H.265+ demek tam 4 kat fazla kayıt veya dörtte bir disk kullanmak demektir. 2MP bir kamera ortalama günde 5GB yer kaplar !!!
► Yeni nasil H.265+ kayıt cihazlarımızda hangi kameranın ne kadar kayıt yapacağına siz karar verebilirsiniz. Öncelikler değişebilir değil mi?
► S.M.A.R.T sayesinde disk arızalarına veda edebilirsiniz. Disk yüzeyleri sürekli analiz edilerek daha arızalanmadan gerekli önlem otomatik olarak alınır.
► ActiveX yükelmek zor mu geliyor, onu da unutabilirsiniz. Chrome Firefox v.b. tarayıcılar ile Flash player ile kameralarınızı izleyebilirsiniz.
► Servis mi vermeniz gerekti, gitmenize gerek yok! Web arayüzünden ekran çözünürlüğü değiştirme, disk formatlama v.b. tüm işlemleri yapabilirsiniz.
► Uzaktan kayıt izlemek çok yavaş mı? O da tarih oldu! İsterseniz yavaş bağlantılarda kayıt izlerken alt akışı seyredebilir, aradığınıza hızlıca ulaşabilirsiniz.

■ 32 Kanal Tak & Çalıştır H.265+ NVR
■ 2x SATA Portu (maks. 16TB destekler)
■ 8MP ‘e kadar canlı izleme ve kayıt desteği
■ 80 Mbps bant genişliği
■ 1x 10/100 Network, 1x HDMI, 1x VGA

ARAYÜZ TANITIMI

" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>
  • -
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır